X

We would love to hear from you. Please complete the form below and we will aim to respond wthin 48 hours.

Please enter your first name

Please enter your email address

all club fixtures

  • Fixtures & Results

Saturday 11th August 18

Redingensians Tournament

Redingensians

0
0

First XV

Tuesday 14th August 18

Pre-Season

Harpenden

19:45

Romans

Wednesday 15th August 18

Friendly

Saints Under 18

18:45

British Columbia

Saturday 18th August 18

Pre-Season

Cardiff

42
8

First XV

Pre-Season

Stowmarket

0
0

Romans

Thursday 23rd August 18

Pre-Season

First XV

43
24

Tring

Pre-Season

Romans

50
12

Welwyn

Saturday 1st September 18

National League 2 South

First XV

59
5

Guernsey

Pre-Season

Romans

13:00

Hemel Hempstead

Pre-Season

Gladiators

13:00

Hemel Hempstead

Pre-Season

Grizzlies

65
0

Hemel Hempstead

Saturday 8th September 18

National League 2 South

First XV

27
39

Bury St Edmunds

Zoo League 2

Romans

22
42

Bury St Edmunds

Friendly

Gladiators

42
22

Tring

Friendly

Grizzlies

7
27

OMR

Sunday 9th September 18

Women's Championship South East 2

Saints

29
17

Chesham

Friendly

Old Rutlishians

TBC

Under 17 As

Friendly

Under 16 B

11:00

Old Rutlishians

Pre-Season

Huntingdon Stags

19
43

Under 14 A

Friendly

Under 14 B

11:00

Bishop’s Stortford

Saturday 15th September 18

National League 2 South

Barnes

24
33

First XV

Friendly

Tring

18
41

Romans

Friendly

Gladiators

21
37

Stockwood Park

Friendly

Grizzlies

19
14

Bishop’s Stortford

Sunday 16th September 18

Women's Championship South East 2

Saints

17
26

Hammersmith & Fulham

Friendly

Under 17 Bs

TBC

Epping

Friendly

Canterbury

11:00

Under 16 A

Friendly

Canterbury

11:00

Under 16 B

Friendly

Tabard

5
30

Under 13

Friendly

Under 13

7
3

Saracens

Friendly

Under 13

10:00

Saracens

Saturday 22nd September 18

National League 2 South

First XV

18
10

Redingensians

HMMT #3

Old Grammarians

31
0

Gladiators

HMMT #4

Grizzlies

24
0

Berkhamsted

Sunday 23rd September 18

Herts Middx League

Hertford

0
20

Under 18 As

Herts Middx League

Under 18 Bs

TBC

Cheshunt

Herts Middx League

Under 17 As

TBC

Cheshunt

Herts Middx League

Under 17 Bs

TBC

Chess Valley

Herts Middx League

Under 16 A

11:00

Ealing

Herts Middx League

Ealing

11:00

Under 16 B

Friendly

Under 13

4
2

Bishop’s Stortford

Friendly

Under 13

17
2

Bishop’s Stortford

Friendly

Watford

11
4

Under 13

Saturday 29th September 18

National League 2 South

Tonbridge Juddians

27
22

First XV

HMMT #3

Gladiators

74
17

Black Horse

HMMT #4

UCS Old Boys

26
33

Grizzlies

Sunday 30th September 18

Herts Middx League

Under 16 B

11:00

Hemel Hempstead

Herts Middx League - U14 Pool A

Under 14 A

11:00

Wasps

Herts Middx League

Bank of England

TBC

Under 14 B

Herts Middx League

Under 13 A

8
3

Teddington

Herts Middx League

Under 13 B

2
11

Luton

Beaconsfield Festival

Beaconsfield

TBC

Under 12

Bedford Festival

Bedford Blues

TBC

Under 12

Bedford Festival

Bedford Blues

TBC

Under 11

Beaconsfield Festival

Beaconsfield

TBC

Under 11

Bedford Festival

Bedford Blues

TBC

Under 10

Beaconsfield Festival

Beaconsfield

TBC

Under 10

Bedford Festival

Bedford Blues

TBC

Under 9

Beaconsfield Festival

Beaconsfield

TBC

Under 9

Bedford Festival

Bedford Blues

TBC

Under 8

Beaconsfield Festival

Beaconsfield

TBC

Under 8

Bedford Festival

Bedford Blues

TBC

Under 7

Saturday 6th October 18

National League 2 South

First XV

19
10

Old Redcliffians

Zoo League 2

Ealing

3
10

Romans

HMMT #3

Amersham & Chiltern

3
19

Gladiators

HMMT #4

Grizzlies

0
13

Chesham

Sunday 7th October 18

Women's Championship South East 2

Saints

43
29

Hampstead

Herts Middx League

Under 18 As

27
5

Wasps

Herts Middx League

Hammersmith & Fulham

TBC

Under 17 As

Friendly

Under 16 A

11:00

Reading Abbey

Friendly

Luton

11:00

Under 16 B

Friendly

Under 13

0
0

Hemel Hempstead

Friendly

Reading

10:00

Under 13

Friendly

Reading

10:00

Under 13

Henley Festival

Henley Hawks

TBC

Under 11

Friendly

Tabard

TBC

Under 9

Henley Festival

Henley Hawks

TBC

Under 8

Friday 12th October 18

Friendly

Hertford

1
3

Under 13

Saturday 13th October 18

National League 2 South

Dings Crusaders

18
17

First XV

Zoo League 2

Romans

10
30

Bournemouth

Sunday 14th October 18

Women's Championship South East 2

Saints

12
5

Lewes

Friendly

Ampthill

TBC

Under 17 Bs

Friendly

Chinnor

11:00

Under 16 A

Friendly

Chinnor

11:00

Under 16 B

DPP 1

Chess Valley

11:00

Under 14 B

Friendly

Hertford

15
40

Under 13

Friendly

Hertford

35
10

Under 13

Amersham & Chiltern Festival

Amersham & Chiltern

TBC

Under 12

OAs Devs Festival

Under 12

TBC

Unknown

OAs Devs Festival

Under 11

TBC

Unknown

Amersham & Chiltern Festival

Amersham & Chiltern

TBC

Under 11

Amersham & Chiltern Festival

Amersham & Chiltern

TBC

Under 10

Amersham & Chiltern Festival

Amersham & Chiltern

TBC

Under 9

OAs Devs Festival

Under 9

TBC

Unknown

Amersham & Chiltern Festival

Amersham & Chiltern

TBC

Under 8

OAs Devs Festival

Under 8

TBC

Unknown

Amersham & Chiltern Festival

Amersham & Chiltern

TBC

Under 7

OAs Devs Festival

Under 7

TBC

Unknown

Saturday 20th October 18

National League 2 South

First XV

21
35

Taunton Titans

HMMT #3

Gladiators

101
0

Biggleswade

HMMT #4

Grizzlies

0
43

Chess Valley

Sunday 21st October 18

Friendly

Welwyn

21
65

Saints

National Colts Cup

Under 18

13:00

Olney

Friendly

Under 14 A

11:00

Hemel Hempstead

Friendly

Under 13

50
20

Fullerians

Friendly

Under 13

11:00

Hitchin

Bishop's Stortford Festival

Bishop’s Stortford

TBC

Under 12

Friendly

Ealing

12:00

Under 12

Bishop's Stortford Festival

Bishop’s Stortford

TBC

Under 11

Friendly

Under 11

10:00

Ealing

Bishop's Stortford Festival

Bishop’s Stortford

TBC

Under 10

Friendly

Ealing

12:00

Under 10

Friendly

Under 9

10:00

Ealing

Bishop's Stortford Festival

Bishop’s Stortford

TBC

Under 9

Bishop's Stortford Festival

Bishop’s Stortford

TBC

Under 8

Friendly

Ealing

12:00

Under 8

Friendly

Under 7

10:00

Ealing

Bishop's Stortford Festival

Bishop’s Stortford

TBC

Under 7

Saturday 27th October 18

National League 2 South

Worthing Radiers

16
21

First XV

Zoo League 2

Worthing Radiers

15:00

Romans

HMMT #3

The Mount Prison

14
49

Gladiators

Sunday 28th October 18

Women's Intermediate Cup

Windsor

7
70

Saints

Friendly

Under 17 Bs

TBC

Bishop’s Stortford

Friendly

Under 16 A

11:00

Thurrock

Friendly

Under 14 A

43
0

Westcliff

Wednesday 31st October 18

Friendly

Verulamians

TBC

Under 14 B

Saturday 3rd November 18

National League 2 South

First XV

27
10

Redruth

HMMT #3

Hitchin

27
28

Gladiators

HMMT #4

Grizzlies

19
14

Watford

Sunday 4th November 18

Women's Championship South East 2

Old Elthamians

12
36

Saints

Friendly

Under 17 As

TBC

London Irish Amateur

Friendly

Under 17 Bs

TBC

London Irish Amateur

Sunday 11th November 18

Herts Middx League

Under 17 As

TBC

Letchworth

Herts Middx League

London Scottish

TBC

Under 17 Bs

Herts Middx League

Under 16 A

11:00

Bishop’s Stortford

Herts Middx League

Grasshoppers

11:00

Under 16 B

Herts Middx League - U14 Pool A

Under 14 A

11:00

Bishop’s Stortford

Herts Middx League

Under 14 B

TBC

Teddington

Herts Middx League

Under 13 A

70
20

Ealing

Herts Middx League

Under 13 B

11:00

Bank of England

Friendly

Under 12

TBC

Tring

Friendly

Under 11

TBC

Tring

Friendly

Under 10

TBC

Tring

Friendly

Under 9

TBC

Tring

Friendly

Tring

TBC

Under 8

Friendly

Tring

TBC

Under 7

Friday 16th November 18

Friendly

Under 13

20:00

Verulamians

Saturday 17th November 18

National League 2 South

Clifton

24
31

First XV

Zoo League 2

Hertford

17
27

Romans

HMMT #3

Gladiators

39
22

Finchley

HMMT #4

Hemel Hempstead

0
20

Grizzlies

Sunday 18th November 18

Women's Championship South East 2

Saints

65
5

Beckenham

Herts Middx League

Under 18 As

TBC

Harpenden

Herts Middx League

Barnet

TBC

Under 18 Bs

Friendly

Upminster

TBC

Under 17 Bs

Friendly

Under 13

30
25

Amersham & Chiltern

Friendly

Under 13

50
5

Amersham & Chiltern

A&C Festival

Amersham & Chiltern

TBC

Under 12

A&C Festival

Amersham & Chiltern

TBC

Under 11

A&C Festival

Amersham & Chiltern

TBC

Under 10

A&C Festival

Amersham & Chiltern

TBC

Under 9

A&C Festival

Amersham & Chiltern

TBC

Under 8

A&C Fesitval

Amersham & Chiltern

TBC

Under 7

Friday 23rd November 18

Friendly

Academy

24
28

Shelford

Saturday 24th November 18

National League 2 South

First XV

32
15

Birmingham & Solihull

Zoo League 2

Romans

15:00

London Scottish

Sunday 25th November 18

Women's Championship South East 2

Medway

5
10

Saints

Friendly

Under 17 As

TBC

Kettering

Friendly

Under 16 A

11:00

Lewes

Friendly

Old Rutlishians

11:00

Under 16 B

Friendly

Under 14 A

10:00

Sevenoaks

Friendly

Under 14 B

TBC

Sevenoaks

Friendly

Tring

25
30

Under 13

Herts Middx League

Under 13 C

11:00

Watford

Friendly

Stevenage

10:00

Under 13 C

Saturday 1st December 18

National League 2 South

Canterbury

12
24

First XV

Zoo League 2

Tring

34
12

Romans

HMMT #3

Fullerians

0
52

Gladiators

HMMT #4

Grizzlies

38
0

Harpenden

Sunday 2nd December 18

Herts Middx League

Verulamians

TBC

Under 18 Bs

Herts Middx League

London Welsh

TBC

Under 17 Bs

Friendly

Under 16 A

11:00

Ampthill

Friendly

Under 16 B

11:00

Ampthill

Friendly

Under 14 A

11:00

Reading Abbey

Friendly

Harpenden

TBC

Under 14 B

Friendly

Hitchin

TBC

Under 13

Friendly

Under 13

TBC

Drifters

Friendly

Under 12

TBC

Bedford Blues

Friendly

Bedford Blues

TBC

Under 11

Friendly

Under 10

TBC

Bedford Blues

Friendly

Bedford Blues

TBC

Under 9

Friendly

Under 8

TBC

Bedford Blues

Friendly

Bedford Blues

TBC

Under 7

Saturday 8th December 18

National League 2 South

First XV

56
0

London Irish Amateur

Zoo League 2

Romans

17
22

Canterbury

HMMT #3

Gladiators

44
20

Tring

HMMT #4

Tabard

25
19

Grizzlies

Sunday 9th December 18

Women's Championship South East 2

Saints

22
22

Hammersmith & Fulham

Friendly

Under 17 As

TBC

Beaconsfield

Friendly

Ealing

10:00

Under 13

Friendly

Ealing

TBC

Under 13

Friendly

Hitchin

TBC

Under 12

Friendly

Hitchin

TBC

Under 11

Friendly

Hitchin

TBC

Under 10

Friendly

Hitchin

TBC

Under 9

Friendly

Hitchin

TBC

Under 8

Friendly

Hitchin

TBC

Under 7

Saturday 15th December 18

National League 2 South

Henley Hawks

33
12

First XV

Zoo League 2

Henley Hawks

41
3

Romans

Sunday 16th December 18

Intermediate Cup

Bury St Edmunds

14
19

Saints

Herts Middx League

Bishop’s Stortford

TBC

Under 18 As

Herts Middx League

Under 18 Bs

TBC

Enfield Ignatians

Herts Middx League - U14 Pool A

Teddington

11:00

Under 14 A

Herts Middx League

Harrow

TBC

Under 14 B

Herts Middx League

Ruislip

11:00

Under 13 A

Herts Middx League

Teddington

11:00

Under 13 B

Herts Middx League

Stevenage

11:00

Under 13 C

Saturday 22nd December 18

National League 2 South

Bury St Edmunds

24
22

First XV

Zoo League 2

Bury St Edmunds

15:00

Romans

Saturday 5th January 19

National League 2 South

First XV

20
24

Barnes

Sunday 6th January 19

Women's Championship South East 2

Hampstead

26
47

Saints

Friendly

Maidenhead

TBC

Under 17 As

Saturday 12th January 19

National League 2 South

Redingensians

36
21

First XV

Zoo League 2

Bournemouth

38
12

Romans

HMMT #3

Gladiators

92
0

Black Horse

HMMT #4

Grizzlies

19
7

UCS Old Boys

Sunday 13th January 19

Women's Championship South East 2

Lewes

19
33

Saints

Friendly

Old Rutlishians

TBC

Under 17 Bs

Herts Middx League

Rosslyn Park

5
24

Under 16 A

Herts Middx League

Under 16 B

11:00

Saracens

Herts Middx League - U14 Pool A

Under 14 A

11:00

Rosslyn Park

Herts Middx League

London Scottish

TBC

Under 14 B

Herts Middx League

Under 13 A

11:00

Rosslyn Park

Herts Middx League

Tabard

11:00

Under 13 B

Herts Middx League

Under 13 C

11:00

Ruislip

Friendly

Ampthill

TBC

Under 12

Friendly

Under 11

TBC

Ampthill

Friendly

Ampthill

TBC

Under 10

Friendly

Under 9

TBC

Ampthill

Friendly

Ampthill

TBC

Under 8

Friendly

Under 7

TBC

Ampthill

Saturday 19th January 19

National League 2 South

First XV

12
57

Tonbridge Juddians

Zoo League 2

Romans

15:00

Richmond

HMMT Cup

Finchley

10
38

Gladiators

HMMT Cup

Grizzlies

29
41

Chesham

Sunday 20th January 19

Friendly

Epping

11:00

Under 14 A

Friendly

Under 14 B

TBC

Old Brentwood

Herts Middx League

Under 13

10:00

Hertford

Friendly

Under 13

10:00

Hertford

Friendly

Under 13

10:00

Hertford

Saturday 26th January 19

National League 2 South

Old Redcliffians

37
15

First XV

Zoo League 2

Romans

15:00

Ealing

HMMT #3

Gladiators

34
22

Amersham & Chiltern

HMMT #4

Chesham

10
15

Grizzlies

Sunday 27th January 19

Friendly

Academy

TBC

Hertfordshire U20s

Friendly

Under 16 A

11:00

Canterbury

Friendly

Under 16 B

11:00

Canterbury

Friendly

Harpenden

10:00

Under 13

Friendly

Harpenden

10:00

Under 13

Friendly

Under 12

TBC

Bishop’s Stortford

Friendly

Bishop’s Stortford

TBC

Under 11

Friendly

Under 10

TBC

Bishop’s Stortford

Friendly

Bishop’s Stortford

TBC

Under 9

Friendly

Under 8

TBC

Bishop’s Stortford

Friendly

Bishop’s Stortford

TBC

Under 7

Sunday 3rd February 19

Women's Championship South East 2

Saints

15
10

Old Elthamians

Herts Middx League

Under 17 Bs

TBC

Watford

Friendly

Under 13

10:00

Chess Valley

Friendly

Tabard

10:00

Under 13

Friendly

Harpenden

TBC

Under 12

Friendly

Under 11

TBC

Harpenden

Friendly

Harpenden

TBC

Under 10

Friendly

Under 9

TBC

Harpenden

Friendly

Harpenden

TBC

Under 8

Friendly

Under 7

TBC

Harpenden

Saturday 9th February 19

National League 2 South

Taunton Titans

10
8

First XV

Friendly

Epping

10
68

Romans

HMMT #4

Grizzlies

15:00

Chess Valley

Sunday 10th February 19

Herts Middx League

Under 18 As

TBC

Hitchin

Herts Middx League

Datchworth

TBC

Under 18 Bs

Herts Middx League

Wasps

TBC

Under 17 As

Herts Middx League

Bishop’s Stortford

TBC

Under 17 Bs

Herts Middx League

Under 16 A

11:00

Hertford

Herts Middx League

Hampstead

11:00

Under 16 B

Herts Middx League - U14 Pool A

Hertford

11:00

Under 14 A

Herts Middx League

Under 14 B

TBC

Chess Valley

Herts Middx League

Letchworth

11:00

Under 13 A

Herts Middx League

Hampstead

11:00

Under 13 B

Herts Middx League

Dunstable

11:00

Under 13 C

U13s Waterfall Tournament

Aylesbury

2
5

Saints Under 13

Friendly

Under 12

TBC

Fullerians

Friendly

Under 11

TBC

Fullerians

Friendly

Under 10

TBC

Fullerians

Friendly

Fullerians

TBC

Under 9

Friendly

Fullerians

TBC

Under 8

Friendly

Fullerians

TBC

Under 7

Wednesday 13th February 19

Friendly

Academy

19:30

Cambridge University U20s

Saturday 16th February 19

National League 2 South

First XV

34
34

Worthing Radiers

Zoo League 2

Romans

15:00

Worthing Radiers

Friendly

The Mount Prison

14:30

Gladiators

HMMT #4

Pinner

15:00

Grizzlies

Sunday 17th February 19

Friendly

Under 17 As

TBC

Amersham & Chiltern

County Cup

Unknown

11:00

Under 16 A

County Cup

Unknown

11:00

Under 16 B

Friendly

Under 14 A

TBC

Old Grammarians

Friendly

Old Grammarians

TBC

Under 14 B

Saturday 23rd February 19

National League 2 South

First XV

22
16

Dings Crusaders

Friendly

Grizzlies

34
22

St Albans

Sunday 24th February 19

Women's Championship South East 2

Beckenham

15:00

Saints

Friendly

Welwyn

11:00

Under 16 B

Friendly

Hertford

TBC

Under 12

Friendly

Under 11

TBC

Hertford

Friendly

Hertford

TBC

Under 10

Friendly

Under 9

TBC

Hertford

Friendly

Hertford

TBC

Under 8

Friendly

Under 7

TBC

Hertford

Saturday 2nd March 19

National League 2 South

Redruth

33
15

First XV

HMMT #3

Gladiators

15:00

Hitchin

HMMT #4

Watford

15:00

Grizzlies

Sunday 3rd March 19

Women's Championship South East 2

Saints

15
5

Medway

Friendly

Hertford

TBC

Under 17 As

County Cup QF

Hertford

TBC

Under 14 A

Friendly

Under 14 B

TBC

Datchworth

Friendly

Under 13

10:00

Hitchin

Herts Middx League

Chess Valley

11:00

Under 13 C

Saturday 9th March 19

National League 2 South

First XV

49
23

Clifton

Zoo League 2

Romans

15:00

Hertford

HMMT #3

Finchley

15:00

Gladiators

HMMT #4

Grizzlies

15:00

Hemel Hempstead

Sunday 10th March 19

Friendly

Under 17 As

TBC

Ealing

Friendly

Ruislip

11:00

Under 16 B

Friendly

Maidenhead

11:00

Under 14 A

Friendly

Under 14 B

11:00

Maidenhead

Friendly

Under 13

10:00

Barnet

Friendly

Bedford Blues

10:00

Under 13

Sunday 17th March 19

Women's Championship South East 2

Chesham

12
47

Saints

Herts Middx League

Saracens

TBC

Under 18 As

Herts Middx League

Under 18 Bs

TBC

Bishop’s Stortford

Friendly

Chingford

TBC

Under 17 Bs

County Cup

Unknown

11:00

Under 16 A

County Cup

Unknown

TBC

Under 16 B

County Shield SF

Unknown

TBC

Under 14 B

Friendly

Rosslyn Park

10:00

Under 13

Friendly

Rosslyn Park

10:00

Under 13

Herts Grand Slam @ Harpenden

Bishop’s Stortford

TBC

Under 12

Herts Grand Slam @ Harpenden

Bishop’s Stortford

TBC

Under 11

Herts Grand Slam @ Hertford

Bishop’s Stortford

TBC

Under 10

Herts Grand Slam @ Hertford

Hertford

TBC

Under 9

Herts Grand Slam @ Hertford

Hertford

TBC

Under 8

Herts Grand Slam @ Hertford

Hertford

TBC

Under 7

Saturday 23rd March 19

National League 2 South

Birmingham & Solihull

45
32

First XV

Zoo League 2

London Scottish

15:00

Romans

HMMT #3

Gladiators

15:00

Fullerians

HMMT #4

Harpenden

15:00

Grizzlies

Sunday 24th March 19

Womens' Intermediate Cup

Saints

15
3

Newbury

Herts Middx League

Under 18 As

31
14

Saracens

Friendly

Under 16 A

11:00

Westcliff

Herts Middx League

Under 16 B

11:00

Staines

Friendly

Ironsides

10:00

Under 13

Friendly

Ironsides

10:00

Under 13

Tring Festival

Tring

TBC

Under 12

Tring Festival

Tring

TBC

Under 11

Tring Festival

Tring

TBC

Under 10

Tring Festival

Tring

TBC

Under 9

Tring Festival

Tring

TBC

Under 8

Tring Festival

Tring

TBC

Under 7

Saturday 30th March 19

National League 2 South

First XV

5
19

Canterbury

Zoo League 2

Romans

15:00

Tring

HMMT #3

Leighton Buzzard

15:00

Gladiators

HMMT #4

Grizzlies

15:00

Tabard

Sunday 31st March 19

Herts Middx League

Under 17 As

TBC

Bishop’s Stortford

Herts Middx League

Under 17 Bs

TBC

Haringey Rhinos

Friendly

Under 16 B

11:00

Ruislip

Friendly

Beaconsfield

11:00

Under 14 A

Saturday 6th April 19

National League 2 South

London Irish Amateur

5
61

First XV

Zoo League 2

London Irish Amateur

15:00

Romans

HMMT #3

Gladiators

15:00

Old Grammarians

HMMT #4

Berkhamsted

15:00

Grizzlies

Sunday 7th April 19

Women's Championship Playoff

Guildford

10
17

Saints

Herts Middx League

Under 16 A

11:00

Saracens

Herts Middx League

Fullerians

11:00

Under 16 A

Herts Middx League

Old Grammarians

11:00

Under 16 B

Herts Middx League - U14 Pool A

Bedford Blues

11:00

Under 14 A

Herts/Middx League

Under 14 B

TBC

Letchworth

Herts Middx League

Harpenden

11:00

Under 13 A

Herts Middx League

Finchley

11:00

Under 13 B

Herts Middx League

Under 13 C

11:00

Hackney Bulls

Saturday 13th April 19

National League 2 South

First XV

21
50

Henley Hawks

Zoo League 2

Romans

15:00

Henley Hawks

HMMT #4 Plate Semi Final

Hemel Hempstead

TBC

Grizzlies

Sunday 14th April 19

Women's Intermediate Cup Final

Harrogate

10
24

Saints

Tour

Unknown

TBC

Under 13

Sunday 21st April 19

Friendly

Under 14 B

TBC

Verulamians

Saturday 27th April 19

National League 2 South

Guernsey

26
19

First XV

HMMT Cup

Unknown

TBC

Gladiators

Sunday 28th April 19

County Cup

Unknown

11:00

Under 16 A

County Cup

Unknown

11:00

Under 16 B

Friendly

Bishop’s Stortford

TBC

Under 14 B

County Festival

Unknown

TBC

Under 13

Friday 16th August 19

Pre-Season

HAC

TBC

Romans

Saturday 17th August 19

Pre-Season

Bishop’s Stortford

15:00

First XV

Thursday 22nd August 19

Pre-Season

First XV

20:00

Tring

Saturday 31st August 19

Pre-Season

First XV

TBC

Leicester Lions

Mens

First XV

event

calendar

visitor

information

get

involved

old albanians

tv

saracens

at Old Albanians